Verneombud

Hovedverneombud for Skjervøy kommune er Egil Mathiesen

Kontaktinformasjon: egil.mathiesen@skjervoy.kommune.no,  telefon: 90923509
Kontortid: annenhver onsdag, ta kontakt med Egil for og avtale tidspunkt.
Kontorsted: Industrivegen 9 . 

Andre verneombud i Skjervøy kommune:

Navn

Virksomhet

E-post

Sylvi Nilsen

Skjervøy barneskole

Sylvi.nilsen@skjervoy.kommune.no

Nina Mathiassen

Vågen Barnehage

Ninamerete.mathiassen@skjervoy.kommune.no

Dagfinn Thomassen

Vaktmesterne og renholdere

Dagfinn.thomassen@skjervoy.kommune.no

Egil Gunnar Mathiesen

Hovedverneombud

epost: egil.mathiesen@skjervoy.kommune.no

Telefon: 90923509

 

Thomas Bless

Terminalen

thomasblessyou@hotmail.com

Julie Hansen

Sykehjem

Julie.hansen@skjervoy.kommune.no

Thore Evensen

TU avd. Malenaveien

omsorgsbolig

Thore.evensen@skjervoy.kommune.no

Ingrid Johansen

Hjemmetjenesten

Ingrid.johansen@skjervoy.kommune.no

Sveinung Sørli

Skjervøy ungdomsskole

Sveinung.sorli@skjervoy.kommune.no

Verneombudene har fellesmøte 4 ganger pr. år.

Informasjon om arbeidet til verneombudene finnes på arbeidstilsynet side:

https://www.arbeidstilsynet.no/hms/roller-i-hms-arbeidet/verneombud/

 

Skjema for vernerunde: Vernerundeskjema.docx PDF document ODT document

 

 

Web levert av CustomPublish AS